PustaMiska - akcja charytatywna
 

Wpisy użytkownika Zwierzęta to moje życie ... z dnia 31 lipca 2011

Liczba wpisów: 2

psiaki12
 
Zachęcam was bardzo byście wchodzili na tą stronę jeśli kochacie psy lub koty . Codziennie nie płacicie a pomożecie im .
www.pustamiska.pl
 

psiaki12
 
Żywy i wesoły, pełen wdzięku, lubiący zabawę, przywiązany do członków rodziny, pozbawiony lęku i agresji, przyjacielski. Wykazuje się zachowaniami prospołecznymi wobec psów oraz innych zwierząt domowych. Cavaliery to psy uległe, potrzebują odpowiedniej dawki ruchu.Regularnie należy kontrolować stan wrażliwych oczu (tendencje do obfitego łzawienia) i uszu. Wymaga częstego czesania. Sierści się nie podcina.
Wysokość : ok. 35cm
Waga : 4,4-8,8 kg
  • awatar Beyoncé Knowles: fajne pieski zapraszam do mnie prosze jesli ci sie spodoba dodaj do obserwowanych
  • awatar Zwierzosfera - portal: Piękny psiak. Lubię tego typu rasy, ale wymagają dużo pracy.
  • awatar Cavalier: Więc tak, jestem właścicielem 4-miesięcznego cavaliera. Jak już wiadomo z tekstu są to psy przyjacielskie, pozbawione lęku i uległe. Nie wymagają wiele pracy jeśli chodzi o czystość. Jedyne problemy mogą być z długimi uszami jakie posiadają. Trzeba je czesto czyścić, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Poza tym cavaliery bardzo szybko się uczą, co jest wielkim plusem. Naprawdę jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem tego małego spanielka, to jest to bardzo doby wybór ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (56) ›